Şirket Profilimiz

     Nano Metal Ltd.Şti. yapısal çelik konstrüksiyon alanında ,konusunda sektörün lider olan Firmamız, çelik yapılar alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile, Türkiye ve Dünya pazarında her sektörle ilgili çelik yapıların tasarımı,imalatı ve montajı sahasında hizmet vermektedir.

    Dünyada birçok ülkede yapısal çelik projeler gerçekleştiren ekibimiz,1974 yılından itibaren hizmetine başlamış,son derece sağlam, sağlıklı, uzun ömürlü, fonksiyonel ve depreme dayanıklı olması nedeniyle tercih edilen çelik yapılar sahasında tecrübe elde etmiştir. Nano Metal Ltd. Şti. Yapısal Çelik Konstrüksiyon uygulamalarında, çok katlı ve müstakil konutlar, spor kompleksleri, köprüler, üstgeçitler, endüstriyel ve sosyal tesisler yapmaktır.

    Firmamızı güçlü kılan etkenlerden en önemlisi proje tasarımı yapması ile birlikte aynı zamanda uygulama yapmasıdır.Yapılarda kaliteli, dayanıklı ve çok yönlülük sunması ve en önemlisi bu gerçekleştirdiğimiz yapıların modüler yapıda(montaj-demontaj) olması bizi diğer firmalardan ayıran başlıca özelliklerdendir. Bünyesinde bulundurduğu profesyonel tasarım grubu ile müşterilerinin iç mekan ve dış mekanda her türlü taleplerini karşılamak için özel tasarımlar yapabilmektedir. Nano Metal müşterilerinin ihtiyacını iyi analiz edip,uygun çözümü, özgün tasarım ile birleştirmektedir.

    Müşteri odaklılık, koşulsuz müşteri memnuniyeti değil; müşteriye, doğru zamanda, doğru fiyat ile doğru teklifin yapılmasıdır. Müşteri talebinin maksimum düzeyde karşılanması için hizmet verilmesidir. Müşteri Odaklılık, toplam kalite yönetiminin en temel ögelerinden olup aynı zamanda işletmeye en çok karı getirecek olan alandır. Klasik yönetimde organizasyon ne üretirse müşteri onu almak zorunda idi. Ancak yeni yaklaşımlar müşterinin istek ve beklentilerinin rekabet ortamı için önemli olduğunu savunmaktadır.Nano Metal Ltd. şirketi olarak müşteri ile olan ilişkilerde bu etmenlere çok dikkat etmekteyiz. Dünyanın neresinde olursanız olun, Nano Metal ihtiyaçlarınız için mükemmel bir yapı tasarlayabilecek, profesyonel bir ekibe sahiptir.Müşterilerimizin ihtiyaçlarını önemseyen bir firma profiline sahibiz.Karşılıklı güven hedefi ile bunu başarmak için 1974'de yola çıktık ve bugüne kadar bitirdiğimiz projelerde bunu hep göz önünde tuttuk. Kurulduğu günden itibaren yaşam ve istihdam alanı inşa eden ve 250'den fazla anahtar teslimi projeye imza atan Nano Metal'in gerçekleştirdiği bütün proje ve uygulamalar müşterilerinin takdirini toplamıştır.

    Anahtar teslimi, Fabrikalar, sanayi tesisleri, Çatı ve cephe kaplama işleri, her türlü sosyal tesisler, alışveriş merkezleri, konutlar, hastane ve okullar, spor salonları, Prefabrik, hafif ve ağır çelik yapılar, her türlü Zayıf ve kuvvetli akım elektrik tesisleri,Enerji Nakil Hatları,Trafo merkezleri,Şalt sahaları ,Cami ve diğer ibadet yerlerinin projeleri ve uygulamaları,Yapısal Çelik Konstrüksiyon Projelendirme,İmalatı ve Montajı, Sandviç ve saç cephe çatı kaplama uygulamaları,Çelik Ürünleri Tedarik ve Trafo merkezleri yapan firmamız TSE, DIN, ISO, ASTM, AISI normlarına uygun malzemeler kullanmasının yanında bütün imalatlar deprem ve ısı yönetmeliklerine uygun olarak üretilir. Kullandığımız hammaddeler TSE ve DIN normlarındadır.

    1974 yılından bu yana İş yüküne bağlı olarak İmalat Tesisimizde profesyonel Mühendisler ve imalat ekibi ,vasıflı , iyi eğitimli mavi ve beyaz yakalı personel istihdam eden Nano Metal, müşterilerden aldığı büyük projeler için sözleşmeli personel, taşeron ve üçüncü şahıslar üzerinde de aynı sıkı Kalite ve HSE gerekliliklerini uygulamaktadır.

    Nano Metal'i belli bir olgunluğa getiren yegane özellik, İnşaat yapım ve hizmet felsefemizin temelini oluşturan kalite anlayışımızdır. Çelik yapılar,gerçek bir mühendislik ürünüdür.Yapısal Çelik konstrüksiyon betonarrme yapılara göre gerek zorluğu, gerek proje gerekse imalat ve montaj aşamalarında, çok daha yetkin ve kaliteli teknik eleman gereksinimi duyar. Sıradan bir mimar, mühendis yapısal çelik konstrüksiyon projesi, imalatı ve montajı yapamaz.

    Uluslarası standart ve şartnamelere uygun olarak doğru tasarlanan, doğru malzemeyle doğru yapılan Çelik yapılar depreme dayanıklı yapılardır.Nano metal, bünyesinde bu şartnameleri çok iyi bir şekilde değerlendirecek and gerçekleştirecek profeyonel teknik ekibe sahiptir. İngilizcede, Benchmarking yani üstün performansa ulaşmayı sağlamak için sanayideki en iyi uygulamaları bulma arayışı Nano metal Şti'nin hedefi halindedir. Çelik yapı sistemlerinde teknik şartname ve yönetmeliklere uygun tasarım, imalat ve montaj sürecinin çok yerinde takip edilmesi eğitimli ve tecrübeli mühendislerle mümkündür.Bu anlayış şirketimiz tarafından müşteri memnuniyetimiz için hedeflenmiştir.