Bizi Biz Yapan Değerlerimiz

    Nano Metal Şti, güvenilir, işlerini doğru, iyi ve zamanında yapan kuruluştur. Şirketin, çalışanları, müşterileri ile ilişkileri şeffaftır ve karşılıklı güvene dayanmaktadır.Nano Metal bundan sonra da iş yaptığı kişi ve kuruluşların güvenini zedeleyecek hiçbir davranışı olmayacaktır.

    Nano Metal Şti olarak,yaşanabilir yapılar inşa etmek için üst düzey kalite, güvenli binalar, çevreyle dost projeler, zamanında bitirilen işler hedefimizdir. Kendini sürekli geliştiren, yeniliklere açık ve güvenilir bir firma olmaya değer verir. Mükemmelliğe ulaşma ve rekabet için sürekli iyileştirme ve değişimi esas alır ve Tüm ilişkilerimizde güven, dürüstlük ve iş etiğinİ ön plana alırIız.

    Nano Metal Şti,Müşteri memnuniyetini ve üretimde, hizmette kaliteyi daimi önceliğimizdir.. ''Ben değil, biz yaklaşımı'' her zaman için olmaz ise olmaz şartlarımızdandır. Müşteri odaklılık, şirketin tüm fonksiyonlarında müşteriyi ön planda tutmaktır .İyi ve kötü günde bir arada olmak, İşinin gereklerini iyi bilmek ve iyi yapabilmek. İşine, ekibine, şirketine ve dolayısıyla topluma değer katmak hedeflerimiz arasındadır.